16 Mart 2010 Salı

HAVACI UZMAN ERBAŞ ALIMI VE BAŞVURU FORMU

Askerlik hizmetini tamamlamış adaylar için başvuru kılavuzu

Askerlik hizmeti devam eden adaylar için başvuru kılavuzu

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR-BEYAN EDECEĞİNİZ BİLGİLERİN EKSİK VEYA YANLIŞ OLDUĞU TESPİT EDİLİRSE BAŞVURUNUZ GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

- BİLGİ KUTULARINA ÖRNEKLERDE GÖSTERİLDİĞİ ŞEKİLDE GİRİŞ YAPILACAKTIR. TARİHLER GÜN.AY.YIL (GG.AA.YYYY) ŞEKLİNDE YAZILACAKTIR. TELEFON OLARAK ASKERİ BİRLİK, EV VEYA GSM NUMARASI VERİLEBİLİR. YANINDA (*) İBARESİ BULUNAN ALANLAR İÇİN BİLGİ VARSA GİRİŞ YAPILACAKTIR. DİĞER TÜM ALANLAR DOLDURULACAKTIR.

- BİLGİ KUTULARINA DOLDURMA İŞLEMİ TAMAMLANDIKTAN SONRA EN ALTTA YER ALAN "Başvur" DÜĞMESİNE TIKLAYINIZ. EKRANDA BİLGİLERİNİZİN BAŞARIYLA KAYDEDİLDİĞİNE DAİR BİR MESAJ VE ŞİFRENİZ GÖRÜNTÜLENECEKTİR. AKSİ TAKDİRDE BAŞVURUNUZ TAMAMLANMAMIŞ OLACAKTIR. YENİDEN GİRİŞ YAPIP TEKRAR BAŞVURU YAPMAYI DENEYİNİZ.

- BAŞVURUNUZUN SİSTEME KAYDEDİLİP EDİLMEDİĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BAŞVURU SAYFASINA GİDİNİZ. TC KİMLİK NUMARANIZI VE SİZE VERİLEN ŞİFRENİZİ GİREREK "Bilgi Güncelle" DÜĞMESİNE TIKLAYINIZ. EĞER BİLGİLERİNİZ EKRANDA GÖRÜNTÜLENİYORSA BAŞVURUNUZ SİSTEME AKTARILMIŞ DEMEKTİR. AKSİ TAKDİRDE YENİDEN BAŞVURU YAPINIZ.

YAZILI SINAVA ÇAĞRI DURUMUNUZ 26 NİSAN 2010 PAZARTESİ GÜNÜ www.tekok.edu.tr İNTERNET ADRESİNDEN AÇIKLANACAKTIR.

NOT: ADAYLARDA "01 ARALIK 2010 TARİHİ İTİBARİYLE TERHİS OLMUŞ/OLACAK OLMAK" ŞARTI ARANMAKTA OLUP SÖZ KONUSU TARİHTEN SONRA TERHİS OLAN ADAYLARIN (BELİRTİLEN TARİHTEN ÖNCE TERHİS İZNİNE AYRILMIŞ OLSALAR DAHİ) BAŞVURULARI KABUL EDİLMEYECEKTİR. BU NEDENLE 89/4 VE MÜTEAKİP TERTİP ERBAŞ/ER'LERİN BAŞVURULARI REDDEDİLECEKTİR.

0 yorum :

Yorum Gönder

Özel güvenlikçi susma..Fikrini söyle,tartış