15 Ocak 2011 Cumartesi

Yurtiçi Kargo Personel Alımı

Yurtiçi Kargo, Türkiye’de kargoculuk anlayışına yeni bir boyut kazandıran, sürekli yenilikçi kimliği ile her zaman örnek bir kargo olmaya çalışan büyük bir kargo şirketidir. Yurtiçi kargo eleman alımı ve iş ilanları hakkında sizin için insan kaynaklarını biraz araştırdık. Yurt içi kargo işe alım süreci hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve hemen iş başvurusu yapabilirsiniz…
Başvurunuzun Gelişi
Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümüne ulaşan detaylı özgeçmişleriniz, eğitim, iş deneyimi, çalışılmak istenen görev, çalışılmak istenen şehir gibi kriterlere göre gruplandırılır.
Öngörüşmeler
Nitelikleriniz ve açık kadrolarımız doğrultusunda mülakat sürecimiz başlar. İnsan Kaynakları Bölümünün yaptığı ilk mülakatlar sonunda kurum kültürü, görevin gerektirdiği yetkinliklere uygunluk bakımından olumlu olarak değerlendirilen adaylar ikinci mülakatlara davet edilir.
Psikometrik Testler
Uzman ve üzeri grup alımlarında ilk görüşmesi olumlu olan adaylara sayısal/sözel genel yetenek sınavı ve kişilik envanteri uygulanır.
Komisyon Görüşmeleri
Genel Yetenek sınavı başarılı olan adaylar, kişilik envanteri raporları doğrultusunda görüşülen ikinci mülakatlara alınır. İkinci mülakatlar, İnsan Kaynaklarının yanısıra ilgili birim yöneticisi ve çapraz departman yöneticisi ile birlikte komisyon görüşmeleri formunda olur.
Görev Teklifi
Her iki taraf için görev, sorumluluklar ve çalışma koşulları bakımından anlaşılırsa, görev teklifi yapılır. Söz konusu noktalarda anlaşılamamışsa, niteliklerinize uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bilgileriniz sistemimizde saklı tutulur.

0 yorum :

Yorum Gönder

Özel güvenlikçi susma..Fikrini söyle,tartış